הסטטוס הנוכחי
לא רשום
מחיר
‏160.00 ₪

- H E A L -

הריפוי האמיתי שלך מתחיל כאן

אם אבקש ממך להסתכל רגע במראה, אבל להסתכל על עצמך באמת..להתמקד בגוף, בפנים ולהסתכל ישר לתוך הנשמה שלך דרך העיניים  – מה את הולכת לראות?

האם תיראי את כל הפעמים בהן פגעו בך בילדות?

האם תיראי את שברון הלב הקשה שנגרם לך? או את הבגידה שחווית?

או שאולי תראי את כל הפעמים שבהן פגעת את בעצמך? שקיללת אותך?

שהעלבת אותך? שדחפת עוד אוכל לתוכך רק כדי לא להרגיש?

אולי תיזכרי בכל הפעמים שהסכמת לחשוף את גופך לאדם הלא נכון, שזילזל פגע והשפיל אותך?

כל מה שתראי אלו החלקים הפצועים בך שזקוקים לריפוי שלך.

יקרה שלי, בתהליך המיוחד והחד פעמי הזאת את תלמדי איך לרפא את עצמך באמת.

במקום להוציא עשרות אלפי שקלים וללכת לפסיכולוגים או תהליכים ארוכים ויקרים שנמשכים שנים.. אני מזמינה אותך להחליט שהשנה את מציבה את הריפוי הנפשי שלך בראש סדר העדיפויות. בואי ללמוד ממני איך לרפא את כל החלקים הכואבים בתוכך. בואי תרפאי את הנשמה שזקוקה לחיבוק. תרפאי את הילדה הקטנה שלא ראו אותה ותרפאי את הראש והמחשבות שלא מביאות מנוח.

אז למה דווקא אני יכולה לעזור לך? כי אני שיניתי לחלוטין את חיי רק אחרי שלמדתי איך לרפא את עצמי באמת!

אם את עוקבת אחרי כבר שנים וגם אם לא, את בטוח זוכרת אותי קצת שונה. טוב נו, שונה ממש. אבל זה לא מקרה! הסיבה שכל כך השתנתי היא בעקבות מסע לריפוי עצמי שאני עוברת ב 7 שנים האחרונות. מסע מרתק שבו אני פוגשת את החלקים הכואבים שבי ומעניקה להם ריפוי אמיתי! השינוי החיצוני המשמעותי שלי הוא רק תוצאה של ריפוי עמוק שאני חווה בשנים האחרונות.

תמונה אחת שווה 1000 מילים - תראי מה הריפוי עשה לי :


מה יקרה בחייך אחרי שתרפאי את הנפש, הגוף והמחשבות :

המחיר כרגע  : 160₪ בלבד 
** מספר המקומות מוגבל  **

 

הנה מצבים שאת כנראה מתמודדת איתם ובתהליך תלמדי איך לשנות אותם אחת ולתמיד:

מרגישה שיש לך בעיה בתחום הזוגי? אם כן זה קשור לחלקים בנפש שלך שזקוקים לריפוי כי הם פגועים. למה הם פגועים? אולי כי בילדות ההורים שלך לא הראו לך אהבה, לא ראו אותך, היו אלימים אליך או פשוט גרמו לך להאמין שאם את לא מצטיינת או מושלמת – את לא ראויה לאהבה.

כנראה שכמו כולנו חווית מערכת יחסים שהותירה אותך מצולקת – אולי הגבר שסמכת עליו בגד בך.. אולי הוא היה מנצל אותך, משקר לך ועושה לך מניפולציות.. כנראה שנשבר לך הלב בצורה רצינית בעבר והיום יש לך קושי לפתוח אותו שוב – בתהליך הריפוי את לומדת איך לרפא את הילדה הפנימית שלך כדי שתוכל שוב לפתוח את הלב ולחוות אהבה אמיתית.

מתמודדת עם הפרעות אכילה? אנורקסיה? בולימיה? אכילה רגשית? הפרעות אכילה ואכילה רגשית הן נגזרת ישירה של נפש פצועה שלא מקבלת תשומת לב, ריפוי ואהבה. רק כשתלמדי איך לרפא את החלקים הכואבים שבך תוכלי לראשונה לחוות מה הוא שובע נשמתי – מצב שבו את מפסיקה לפנות לאכול בכל פעם שאת מרגישה כאב, עצב, פחד או אפילו שמחה. ריפוי הפרעות אכילה יכול להתקיים רק כשמרפאים את הנפש.

מרגישה שאת מוותרת על עצמך? מרצה אחרים? מפחדת לתפוס מקום? הילדה הפנימית שלך זקוקה לריפוי. לאורך הילדות חווית אירועים והיו סביבך אנשים שגרמו לך להאמין ש״אסור לך לתפוס מקום״. למדת לרצות את הסביבה כדי לזכות בהרמוניה ולא למשוך תשומת לב. למדת להקטין את עצמך כדי להרגיש שייכת. טכניקות אלו שפיתחת בתור ילדה ועזרו לך לשרוד – כבר לא משרתות אותך אלא מונעות ממך לשנות את חייך לטובה.


לפני שתעברי לדף התשלום חשוב שתדעי:

המלצות מהמפגשים הקודמים ✨