כאן תלמדי את כל מה שאת צריכה לדעת על זוגיות.

~ מרגישה שאת לא באמת מבינה זוגיות, והיית שמחה לקבל את הכלים ליצירת זוגיות מעצימה אוהבת ומכבדת?

~מוצאת את עצמך אומרת  ״אני לא רוצה משחקים״ אבל שוב ושוב משחקים בך?

~ רוצה ללמוד איך לגרום לגבר שלך להעריך אותך, לחזר אחריך ולכבד את הגבולות שלך?

~ אם ענית כן על אחת מהשאלות ~  הגעת למקום הנכון.

בקורס הזה שמורכב מ 3 מפגשים אונליין ולמעלה מ-10 שעות לימוד – תלמדי את כל זה והרבה מעבר. 

גם אם את לא אוהבת לשחק משחקים – תדעי שיש משחק שקורה בכל רגע נתון, איתך או בלעדיך. נשים אחרות יודעות שבתחילת קשר חשוב לשים לב לסימנים ולהוביל את הקשר לנתיב שהן רוצות… ובדיוק את זה את הולכת ללמוד כאן.

זוגיות טובה וגבר שמעריך אותך – לא נופלים מהשמיים. זוגיות טובה בונים.. גבר שיעריך אותך – מעצבים. וקשר בריא שמוביל לחתונה ומשפחה – מתחילים נכון.  האחריות והכוח הם שלך.. עכשיו בואי תלמדי איך להשתמש בכוח הזה נכון ממקום אסרטיבי, נשי ומתוחכם, ולא אגרסיבי, הישרדותי וחסר מודעות.

מה תלמדי בקורס?

- מפגש ראשון-
זיהוי אמונות מגבילות וקשרים רעילים

במפגש הראשון של הקורס נתחיל בבסיס : זיהוי האמונות שמנחות אותך בחיים ופוגעות ביצירת קשרים עמוקים ומשמעותיים. במפגש נלמד על איך האופן שבו גדלת משפיע ישירות על הבחירות שלך בהווה. נדבר על בתים הרוסים, הורים גרושים, אלימות, נשים בתדר ההישרדות ופגיעות מיניות ואיך כל אלה משפיעים על הבחירות שלנו בהווה. נלמד על הורים ופרטנרים נרקסיסטים והאופן שבו הם עושים מניפולציות רגשיות שמביאות לטראומות נפשיות ובסופו של דבר גורמים לך להישאר בריצוי, פחד ותלות רגשית.

בחלק השני של המפגש נלמד כמובן איך לשנות את המעגל הרעיל, נזהה את האמונות של כל אחת ונלמד איך לשנות אותן. נצפה בדוגמאות מצולמות למערכות יחסים רעילות ואלימות רגשית, נלמד לזהות את הדגלים האדומים וסימנים מוקדמים שצצים בתחילת התקשורת עם גברים כאלה. 

- מפגש שני -
מה גורם לו להתאהב בך?

את הולכת ללמוד איך בעזרת 8 טריקים פסיכולוגים אפשר לגרום לכל אחד להתאהב בך. המוח שלנו הוא כלי מדהים לעבוד איתו. או שאת יודעת לשלוט בו – או שמישהו אחר ישלוט במוח שלך במקומך.  ונכון, זה לא הוגן להשתמש בהם לפעמים, אבל חוץ מלדעת איך לגרום לכולם להתאהב בך.. חשוב שתכירי אותם כדי להיזהר מגברים שינסו להפעיל אותם עליך! במפגש תלמדי מה הן שיטות המסוכנות שגברים מפעילים עליך כדי לתפוס אותך במלכודת רגשית, לגרום לך להתאהב מהר, להיקשר ולהישאר עם לב שבור וערך עצמי נמוך. 

בחלק השני תלמדי את החוקים לשלב הדייטים – מה הורס כל קשר, מה לעשות ומה לא לעשות ובעיקר מה תופס את תשומת הלב הגברית ויוצר את הסקרנות וההמשכיות והרצון להעמיק כל קשר.

- מפגש שלישי -
איך לבסס קשר בריא ומכבד

תביני שההתנהגות שלך בתחילת הקשר היא זו שתכתיב את המסלול עבור המשך הקשר. את חייבת לדעת מההתחלה איך ללמד את הגבר שלך להתייחס אליך כמו למלכה, לכבד אותך ולהעריך אותך. את הכללים חשוב ליישם מוקדם ככל האפשר כבר בשלב הטקסטינג. המפגש יתמקד באנרגיה נשית, חוזה זוגי מודע ולא מודע, דוגמאות מדוייקות ומצולמות, הנחיות ועקרונות ליצירת גבר provider – גבר שרוצה להעניק, להגן, לפנק ולהתייחס אליך כמו למלכה. 

בחלק השני תלמדי על הצבת גבולות בריאים  איך להגיב כשנחצים הגבולות שלך. תלמדי מה ״הסיבה והתוצאה״ לכל התנהגות ובחינת גבולות מהצד הגברי. תביני שההתנהוגות שלך והתגובות שלך הן שיקבעו איך יראה הקשר וחשוב שתלמדי את ה- DOS&DONTS לקשר מצליח כבר מההתחלה, כי אחר כך קשה לשנות את החוזה הזוגי שנוצר בתחילת הקשר.

מה אם לא אוכל להצטרף לאחד המפגשים?

ברור לי שיש המון אילוצים בחיים ולא תמיד אפשר להגיע לכל המפגשים. וברור לי גם מהשיחות איתכן שאתן אוהבות להצטרף למפגשים בלייב..לכן ניתן להשלים את המפגש שפספסת במחזור הבא של הקורס ולהצטרף אלינו בלייב, לשאול שאלות ולקחת חלק פעיל במפגש ללא עלות נוספת.

~ בנוסף, כל אחת מקבלת את ההקלטה המלאה של המפגשים כבר ביום למחרת המפגש ותוכל להשלים את השיעור במהלך השבוע.

איך בנויים המפגשים?

~ כל מפגש אורך 3 וחצי שעות. 3 שעות של החומר הנלמד וחצי שעה לשאלות. משך כל הקורס הוא מעל 10 שעות לימוד.

~ בכל מפגש יש הפסקות קצרות למשימות כתיבה, שאלות עומק לשיקוף עצמי ותרגילים שיעזרו לך להבין את עצמך, לקבל את המפה שלך וללמוד איך להתנהל דרכה אחרת ממה שעשית עד היום.

~ בסוף כל מפגש תקבלי שיעורי בית ותוכלי לשתף בקבוצת הווטסאפ שלנו.. להתייעץ, לשאול ולקבל מענה גם ממני וגם מחברות הקורס. תקבלי הנחיות לתירגול הידע והכלים שתלמדי ולהגיע לתוצאות הטובות ביותר.

~ בסוף כל מפגש תוקדש חצי שעה לשאלות של המשתתפות בהקשר לנושא הנלמד.

איך תדעי שהקורס מתאים לך בלי להתחייב מראש?

אם תרגישי שזה לא בשבילך..  תוכלי לבקש לצאת מהקורס אחרי המפגש הראשון ולקבל חזרה את כספך בניקוי של 200₪ עבור ההשתתפות במפגש הראשון. חוברת העבודה וההקלטה המלאה של המפגש הראשון יישארו זמינים עבורך גם אם תחליטי לצאת.

אני מבינה את החשש שלך להוציא סכום כסף כזה ולכן חשוב לי לתת לך להרגיש ביטחון ושרואים אותך. ההתפתחות ההרגשה הטובה שלך זה מה שעומד בראש סדר העדיפויות שלי.

ולפני שתשאלי... הנה התשובות 3>

לאחר התשלום תקבלי קישור להצטרפות לקבוצת ווטסאפ שקטה שדרכה תקבלי את כל העדכונים הרלוונטים, את חוברת ההדפסה, פלייליסטים ואת ההקלטות של המפגש עצמו.

אין בכלל קורסים פרונטליים וכל ההרצאות שלי מועברות דרך הזום. אני יכולה להבטיח לך שבניתי את הקורס בצורה כזאת שתשאיר אותך מרותקת למסך, עם משימות, סרטונים, שאלות ועוד.. בנוסף, אחד היתרונות המשמעותיים ביותר ללמידה בזום זה היכולת לצפות בתוכן השיעור לאחר מכן וללא הגבלה. במפגשים פרונטליים אין את היתרון הזה ומה שאת זוכרת מאותו המפגש זה מה שנשאר איתך.

המפגש הראשון הוא רק הבסיס וההכנה לקורס המלא. במפגש לימדתי אותך מושגים חשובים כמו המשולש הזוגי, ניגודיות אנרגטית, אנרגיה נשית וזכרית ועוד.. הקורס עצמו הוא קורס מורחב עם מעל ל 10 שעות לימוד ותוכן. שום דבר בקורס הזה לא יהיה דומה למפגש הקודם.

ממש לא. כל מפגש שלי חושף בפנייך עולם תוכן חדש, עם הסברים מעמיקים, דוגמאות מצולמות, וחוברות עבודה שונות עם שאלות לשיקוף עצמי והנעה לפעולה.

ההקלטה של הקורס המלא תישלח אלייך כבר ביום למחרת ותוכלי לצפות בה כל החיים ללא הגבלת זמן.

קואוצ׳רית מוסמכת במסלול המורחב 12 חודשים – מכללת יוזמנות בשיתוף אוניברסיטת בר אילן. NLP PRACTITIONER ומדריכת NLP MASTER – מכללת יוזמות. ״12 צעדים לגמילה מהתמכרויות״ – מכללת הטאותרפיה. ״נומרולוגיה טיפולית״ – מיכל גרין. אוהבת ללמוד, לחקור, להעמיק ולהיתפח לעולמות חדשים כל הזמן. תלמידה של החיים ומעבר להכשרות אני בלמידה מתמשכת כל הזמן – קורסים, הרצאות, סדנאות ועולמות תוכן שונים.

ניתן לשלם באשראי עד 4 תשלומים. ביט או בהעברה בנקאית. במידה ואת מעוניינת לשלם בהעברה בנקאית : צרי קשר עם שירות הלקוחות במספר: 0549969405

נעים מאוד..

אני אלכסה בת 31 ובעשור האחרון אני חוקרת את עולמות הרוח, ההתפתחות האישית, הזוגיות והמיניות. 

התפרסמתי בתוכניות הריאליטי ״המירוץ למיליון״ ו״הישרדות״ אבל בגיל 27 חוויתי התעוררות רוחנית לאחר שהגעתי לתחתית האישית של חיי.

בשנים האחרונות אני מעבירה סדנאות, הרצאות, ריטריטים וקורסים שמנגישים את הידע שלי בצורה ברורה, פשוטה ונגישה. אני הוצאתי עשרות אלפי שקלים על הסמכות, לימודים ותהליכי ריפוי – והיום אני יודעת להעביר לכן את כל הטוב הזה על מגש של זהב ועוזרת לכן להגיע לתוצאות משמעותיות בשינוי החיובי בחייכן.

עברתי חיים מאוד מאתגרים, בילדות התמודדתי עם המון אלימות : נפשית, רגשית וגם פיזית.. מה שהוביל אותי לפתח הפרעות אכילה קשות למשך 14 שנה (שהיום החלמתי מהן לחלוטין).. במהלך חיי הייתי במערכות יחסים אלימות, שכללו בגידות מצד בני הזוג, שקרים, מניפולציות והמון אי שביעות רצון וסבל.

היום אני נשואה באושר לעמית 33, ומעבירה הלאה את הידע הרב והכל כך חשוב שבזכותו שיניתי לחלוטין את הדרך שלי בחיים, למדתי לפעול מתוך האנרגיה הנשית שלי בזוגיות, לתקשר את הצרכים שלי, להציב גבולות ברורים ולבנות מערכת יחסים אוהבת, מכבדת, מעצימה ועמוקה.

תצטרפי אליי למסע לגילוי עצמי וריפוי פצעי העבר כדי להיוולד מחדש ולחיות חיים מלאים ומאושרים באמת.

תגובות המפגשים הקודמים 3>